Hlavní účetní

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledá se zkušená hlavní účetní, která ovládá účetnictví a daňovou problematiku a má zkušenosti s vedením lidí. Těšit se můžete na atraktivní mzdu, celou řadu benefitů a příjemný kolektiv u stabilního zaměstnavatele. Chopte se příležitosti a pošlete své CV na [email protected]. Ráda se s Vámi pobavím o detailech pozice.

  • zodpovědnost za správné vedení účetnictví dle českých standardů

  • metodické vedení a kontrola účetního týmu

  • zpracování výstupů pro kontakt s bankou a úřady (DPH, KH, DPPO, silniční daň, statistická šetření a další), spolupráce s auditory (auditovaná účetní závěrka)

  • zodpovědnost za periodické uzávěrky

Profil kandidáta

  • vzdělání ekonomického směru

  • praxe na obdobné pozici + praxe ve vedení lidí

  • samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, organizační schopnosti a komunikativnost

  • dobrá znalost MS Office

Nabízíme

  • atraktivní mzda a pravdielné prémie

  • stravenky

  • home office možné

  • příspěvek na dovolenou

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • finanční odměny za odpracované roky ve firmě

  • zvýhodněné tarify u operátorů pro celou rodinu

  • slevy na zaměstnanecké nákupy

  • školení k zvyšování si odbornosti

  • kvalitní a příjemné pracovní podmínky

  • perspektiva a stabilita zaměstnavatele - hledáme dlouhodobou spolupráci

  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3982501  Datum zveřejnění: 6.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.