Metodik a hlavní správce IS

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste znalý/á informačních systémů a máte zkušenosti s jejich implementací? Pak hledáme právě Vás. Perspektivní česká firma hledá experta na IS, který by se ujal implementace a údržby systému ERP. Můžete se těšit na atraktivní mzdu, finanční odměny a celou řadu benefitů. V neposlední řadě stabilní pozici a perspektivního zaměstnavatele.
  • implementace nového IS napříč odděleními firmy

  • správa uživatelů, jejich podpora a proškolování

  • doplňování procesů a provádění drobných úprav, zdokonalování ERP

  • tvorba reportů a analýz

  • vedení menšího týmu kolegů (rozdělení a kontrola práce, motivace, hodnocení...)

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • systematický, aktivní a samostatný přístup

  • zájem o IT a IS, ochota učit se novým věcem

  • znalost AJ - stačí terminologie, kterou využijete v rámci oboru (není třeba komunikace)

  • znalost programovacího jazyka výhodou

  • ŘP skup. B

Nabízíme

  • atraktivní mzda a pravdielné prémie

  • stravenky

  • příspěvek na dovolenou

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • finanční odměny za odpracované roky ve firmě

  • zvýhodněné tarify u operátorů pro celou rodinu

  • slevy na zaměstnanecké nákupy

  • školení k zvyšování si odbornosti

  • kvalitní a příjemné pracovní podmínky

  • perspektiva a stabilita zaměstnavatele - hledáme dlouhodobou spolupráci

  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3982503  Datum zveřejnění: 6.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.