Mistr/Vedoucí výroby

Praha

Popis pozice

Do výrobního závodu se silným zázemím mateřské společnosti v Německu hledáme Production Managera se zkušenostmi s vedením lidí ve výrobě a dobrou znalostí AJ/NJ! Zašlete mi životopis a podílejte se na výrobě zajímavých komponentů pro automotive, elektrotechnický a zdravotnický průmysl:

  • Organizace výrobních plánů

  • Implementace výrobních procesů a zvýšení efektivity

  • Podpora zavádění nových projektů

  • Vedení zaměstnanců (cca 25 lidí)

  • Zajištění dodržování předpisů v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví

  • Komunikace s jednateli společnosti, případně centrálou v Německu

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření

  • Zkušenost s vedením lidí ve výrobě min. 5 let

  • Zkušenost s technologií vstřikování plastů

  • Znalost češtiny/slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího

  • Znalost němčiny, popř. angličtiny na velmi dobré komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení s možností navýšení po zapracování

  • 13. plat

  • Zázemí stabilní společnosti zasahující do více odvětví

  • Možnost vedení nových projektů

  • Velmi příjemné prostředí menší moderní výroby

  • Mobilní telefon, stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3983525  Datum zveřejnění: 8.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.