Vedoucí potravinářské výroby (jednosměnný provoz)

Praha

Popis pozice

Společnost v Praze zabývající se zpracováním mořských ryb hledá do svého týmu Vedoucího potravinářské výroby.

  • plánování a optimalizace výrobních procesů

  • řízení a kontrola chodu výroby

  • vedení týmu, plánování směn a hodnocení zaměstnanců

  • podpora manažera výroby

  • podílení se na zavádění nových výrobků

  • nastavování nových procesů a metod výroby

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ v oboru potravinářství

  • zkušenosti s výrobou masa podmínkou

  • zkušenosti s vedením týmu

  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení

  • jednosměnná pracovní doba (6:00 – 14:30)

  • stravenky

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • zvýhodněné ceny firemních výrobků

  • dotované občerstvení na pracovišti

  • firemní parkoviště

  • výborná dostupnost MHD (autobusová zastávka u pracoviště)

  • možnost dalšího profesního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
ID: 3983526  Datum zveřejnění: 8.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.