Servisní technik - hydraulika

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost s hydraulickými systémy, řidičský průkaz skupiny B a chuť pracovat se zajímavou technologií? Máte zájem o propojení s oblastí elektro? Chcete rozvíjet své technické i jazykové dovednosti? Pak Vám nabízíme pozici servisního technika v rychle se rozvíjející společnosti, která se zabývá profesionální zkušební technikou pro automotive.
  • Servis a pravidelné prohlídky dynamických testovacích zařízení u zákazníků (automobilový průmysl)

  • Komunikace se zákazníky

  • Práce s interním systémem

  • Tvorba cenových nabídek

Profil kandidáta

  • Vyhláška č. 50 (§6)

  • Zkušenost s hydraulickými systémy

  • ŘP skupiny B

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení, navíc 13. plat a kvartální odměny

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na jazykové vzdělání, stravenky

  • Služební auto i k soukromým účelům

  • Zázemí rodinné firmy, která je na trhu přes 25 let

  • Pravidelnou pracovní dobu bez víkendů a nutnosti držet pohotovost

  • Zaškolení v Německu a další zvyšování kvalifikace

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3983528  Datum zveřejnění: 8.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.