Výrobní dělník, lisař - stabilní zaměstnání na HPP v Hradci Králové

Královéhradecký kraj, Česko

Popis pozice

Rozhlížíte se po zaměstnání? Máte zkušenosti ve výrobě? A máte rádi nové výzvy?

Nabízíme práci ve společnosti, která je špičkou v průmyslovém zpracování gumárenských prvků s uplatněním v mnoha odvětvích.
Hlavní náplní operátor/ka výroby - lisaře je obsluha stroje (hnětiče, pasírky, dvouválce) pro výrobu vzduchového pružení a silových prvků, vulkanizace výrobků ve třísměnném provozu.

Profil kandidáta

Vítány jsou zkušenosti ve výrobě, fyzická zdatnost a zodpovědný průstup k práci.

Nabízíme

Získáte mzdu od 26 000 Kč a k tomu další výhody:

  • smlouvu na HPP,

– příplatky za odpolední směny,

– 25 dnů dovolené,

– odměny za dobře odvedenou práci,

– dotovaná strava,

– půlroční a roční prémie,

– bonus u příležitosti životního a pracovního jubilea,

  • ubytování pro zájemce,

a j.

Zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte na 226 257 596.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3984792  Datum zveřejnění: 10.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.