Java Developer v Ostravě

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovné Java programátory, kteří se chtějí stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá telekomunikačními aplikacemi pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

  • vývoj aplikačního řešení na základě navržené architektury

  • spolupráce na návrhu řešení

  • implementace frontend/backend

  • testy, code review

  • využívá: Java, Spring, Hibernate, Maven, GIT, Jenkins, PostgreSQL, Oracle

Profil kandidáta

  • pokročilá znalost - JAVA

  • zkušenosti se – HIBERNATE, SPRING, znalost SQL databází - POSTGRES, ORACLE

  • základní znalost webových technologií - HTML, JAVASCRIPT

  • praxe vítána

  • chuť se učit novým dovednostem

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení s bonusy z hotových projektů

  • přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí, které nedusí zbytečná byrokracie

  • spolupráci se zkušenými developery a experty v telekomunikacích

  • nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na životní pojištění

  • multisport karta

  • firemní telefon

  • možnost osobního růstu a rozvoje

  • přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3986762  Datum zveřejnění: 14.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.