Java Tester

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme nového kolegu na pozici automatizovaného testera v Javě pro testování bankovních SW.
Testování aplikací a komponent psaných v Javě
✅ Tvorba testovacích scénářů a automatizovaných testů
✅ Vytváření metodiky a dokumentace v Confluence

Profil kandidáta

☑️ ISTQB certifikace
☑️ Zkušenosti s programovacím jazykem JAVA na dobré úrovni ( Spring, Streams, Lombok, Guava, BSON )
☑️ Dobrá znalost SQL
☑️ Zkušenost s REST Assure, Selenium WebDriver, Cucumber
☑️ Zkušenosti s metodologiemi jako TDD, BDD, ATDD
☑️ Zkušenosti s Framework designem
☑️ Znalost CI Toolu a procesní zkušenosti (Bamboo, Jenkins)

Nabízíme

☑️ vývoj na zelené louce
☑️ mezinárodní prostředí – spolupráce s kolegy jak u nás, tak v zahraničí
☑️ super kolektiv, fajn managery a skvělou severskou firemní kulturu
☑️ smlouvu na dobu neurčitou
☑️ home office, flexibilní pracovní doba –work-life balance u nás není jen pojem
☑️ možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace, práce s nejnovějšími technologiemi
☑️ nápoje a ovoce na pracovišti zdarma
☑️ Cafeteria benefity – sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu
☑️ další interní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, penzijní a životní připojištění, životní jubilea apod.)
Multisport kartu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3986889  Datum zveřejnění: 14.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.