Operátor/ka výroby se mzdou až 29 000 Kč, nástup možný do týdne

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Nová výzva pro šikovné dělníky ve třísměnném provozu! Garance rychlé možnost získání stabilního zaměstnání ve společnosti, která se zabývá vývojem, výrobou a implementací pryžového sortimentu v Hadci Králové.
Dělník se zabývá hlavně přípravou gumárenských směsí, vulkanizací výrobků a obsluhou strojů.

Profil kandidáta

Máte-li zkušenosti z výroby, jste zodpovědný a rád se učíte novým věcem, splňujete tímto nejdůležitější požadavky na danou pozici.

Nabízíme

– mzdu od 26 000 Kč (navýšení po zkušební době),

– příplatky za noční a odpolední směny,

– 25 dnů dovolené,

– prémie za kvalitně odvedenou práci,

– půlroční a roční prémie,

  • dotovaná strava v závodní jídelně,

– prémie u příležitosti životního a pracovního jubilea,

– pracovní oděv a obuv,

a j.

Kontaktujte nás zasláním životopisu prostřednictví odpovědního tlačítka, nebo volejte na tel. 226 257 596.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3987316  Datum zveřejnění: 15.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.