Stavbyvedoucí - velkoprofilové vrtání

Popis pozice

Do české stavební společnosti s dlouholetou tradicí hledáme zkušené stavbyvedoucí! Získejte možnost pracovat na zajímavých dopravních stavbách po celých Čechách.

  • Řízení stavebních prací a podřízených zaměstnanců na stavbě

  • Kontrola dodržování předpisů a zákonů, dohled nad BOZP

  • Součinnost s výrobním ředitelem, zástupci investora a dalšími zainteresovanými stranami

  • Kontrola úplnosti podkladů, dodržování harmonogramu a nákladů

Profil kandidáta

  • Vzdělání se zaměřením na dopravní stavby

  • Min. 5 let zkušenost na pozici stavbyvedoucího

  • Zkušenost s velkoprofilovým vrtáním

  • Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

  • Organizační a komunikační dovednosti

  • Autorizace (dopravní stavby/geotechnika) výhodou

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení + odměny

  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook

  • Případně podporu se získáním autorizace

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenky

  • Příplatek penzijního pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3987552  Datum zveřejnění: 16.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.