Industry SW Developer

Praha, Česko

Popis pozice

Jsme společnost, která razí cestu moderní technologii v oboru vážení, krájení a etiketování. Dnes působíme ve 120 zemích s přibližně 3 900 zaměstnanci. Spojujeme tradiční hodnoty rodinné společnosti a příležitosti mezinárodního kariérního rozvoje celosvětově působící skupiny.

V Praze jsme nově vytvořili zajímavou pozici Industry SW Developera, který bude mít na starosti následující aktivity:

  • Vývoj, údržba a modifikace průmyslového řešení a produktů společnosti na základě požadavků zákazníka

  • Integrace SW a HW s informačními systémy zákazníka

  • Testování a implementace SW řešení do reálného produkčního prostředí

  • Analýza specifikace požadavků zákazníka, realizace, testování a integrace se systémy třetích stran

  • Vytvoření technické dokumentace a dokumentace pro servisní tým

  • Vývoj interní metodologie a standardů pro dokumentaci a ukládání SW kódu

  • Participace na školení servisního týmu a koncových uživatelů

  • Kontrola běžících a nedávno dokončené projektů, vyhodnocování výsledků, efektivity práce a možné návrhy na zlepšení

  • Rozvoj a udržování dobrých vztahů se zákazníky, obchodními partnery a dodavateli společnosti

  • Aktivní spolupráce s odděleními napříč společností

Profil kandidáta

  • znalost programování v C# .NET, .NET Core, Delphi

  • SQL (MS SQL, Oracle)

  • zkušenost s frontend vývojem

  • angličtina na středně pokročilé úrovni- dorozumí se a chápe anglicky psanou dokumentaci

  • řidičský průkaz

  • ochota cestovat v rámci ČR a příležitostně v rámci Evropy

Budeme rádi pokud:

  • znáte Object Pascal (Embaracadero Delphi)

  • znáte Firebird

Budeme nadšení, pokud:

  • máte minimálně 5 let zkušeností s vývojem SW, nejlépe v programovatelných průmyslových systémech, jako je Simatic STEP7, LOGO

  • máte kušenosti s vývojem SW, který je součástí komplexního řešení zahrnujícího hardware, software a služby

  • znáte komunikační protokoly TCP / IP a základy jejich správy

Nabízíme

  • roční bonus

  • služební vůz i k osobnímu využití

  • mobilní telefon a notebook

  • 25 dní dovolené a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů

  • různorodou práci v mezinárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3988163  Datum zveřejnění: 17.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.