Skladový operátor/ka, na ranní/odpolední směny

Středočeský kraj

Popis pozice

Porozhlížíš se po zajímavém přivýdělku před vánočními svátky? Jsi ochotný podílet se na práci ve výrobě a pracovat na směny? Pokud ano, nabízíme ti možnost lehké práce v čistém prostředí skladového centra léčiv v Pavlově u Kladna.
Obsah tvé práce

Budeš mít na starost chystání jednotlivého zboží dle konkrétních objednávek, skenování, kontrolu kvality a kvantity. Setkáš se s prací na výrobní lince, kde budeš manipulovat s lehkými balíčky. A o finální expedici se postarají kolegové z vedlejšího oddělení.

Profil kandidáta

Oceníme, pokud máš předešlé zkušenosti z výrobního prostředí, či logistiky. V opačném případě ti postačí zručnost a zodpovědný přístup k práci!

Nabízíme

Nabízíme práci od ihned na hlavní pracovní poměr.

  • stálou mzdu od 23 000 Kč,

  • variabilní složku mzdy,

  • příplatky za práci o víkendu a přesčasy,

  • sezónní bonus,

  • 25 dnů dovolené,

  • stravenky,

a jiné.

Pokud máš zájem dozvědět se více informací o pracovní nabídce, kontaktuj nás na tel. 226 257 592, nebo neváhej nám zaslat svůj životopis skrze odpovědní tlačítko. Na základě této odezvy tě budeme dále kontaktovat.

Budeme se těšit na osobní kontakt!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3989538  Datum zveřejnění: 21.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.