OHS Manažer

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jsme globální společnost zaměřující se na udržitelná a inovativní řešení založená na obnovitelných zdrojích a na principech co nejmenší uhlíkové stopy. Naše produkty představují ekologickou a zodpovědnou alternativu k produktům, které jsou vyráběny z fosilních materiálů. Naší vizi je tyto produkty časem úplně nahradit.
· Technickoorganizační činnost v oblasti bezpečnosti, systémová činnost podle zákoníku práce a pracovních norem

· Odpovědnost za ISO 45001 (později OHSAS 18001)

· Kontrolní činnosti v oblasti bezpečnosti a zdraví při práci, kontroly na pracovišti, interní audity

· Pokyny pro skupiny a dodržování pravidel

· Zajištění úkolů v oblasti ochrany před vznikem požáru podle právních předpisů

· Zajištění školení pro zaměstnance, revize a služby

Profil kandidáta

· Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

· Kvalifikace v provádění činnosti týkající se ochrany před riziky z povolání a jejích předcházení podle zákona č. 309/2006 Sb.

· Kvalifikace v oblasti požární ochrany podle zákona č. 133/1985 Sb.

· Zkušenosti v oblasti zdravotnictví a bezpečnosti (výhodou)

· Zkušenosti s prací v Excelu a PowerPointu

· Anglický jazyk – středně pokročilá úroveň, česky jazyk – rodilý mluvčí

· Proaktivní postoj s orientací na výsledek

· Zkušenosti s administrativou a dobře organizovaný způsob práce

Nabízíme

· velmi dobré finanční ohodnocení
· 5 týdnů dovolené
· Příspěvek na dojíždění
· Kafeterie (měsíční příspěvky ve výši 600 Kč)
· Příspěvěk na penzijní pojištění
· Roční bonusy dle výsledků společnosti
· Každoroční navyšování mezd
· Vzdělávací kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3990669  Datum zveřejnění: 23.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.