Technolog truhlářské výroby

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, který se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou kousek od Plzně, hledáme člověka, který má zkušenosti s kreslením a technologickými postupy ve výrobě interiérů.

  • Kreslení interiérů, dveří, oken a nábytku v softwaru CabinetVision, na který společnosti přechází

  • Zaměřování zakázek u klientů

  • Odsouhlasování zakázek s klienty

  • Sepisování potřebného materiálu

  • Tvorba objednávek

  • Předávání hotových zakázek klientovi

  • Řešení výrobních úskalí a změn ve výrobě

  • Řešení reklamací

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením na navrhování interiérů a nábytku

  • Zkušenosti s kreslením a navrhováním pro truhlářskou výrobu

  • Zkušenosti s kreslením v jakémkoli CAD programu velkou výhodou

  • Angličtina na komunikativní úrovni - pro jednání se zakázníky

  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Mzda 34.000Kč s možným navýšením po zaučení

  • Jisté místo ve stabilní společnosti, která má neustále dostatek zakázek

  • Služební notebook a telefon

  • Různorodost výrobků – každý z nich je originálem na zakázku

  • Možnost podívat se na zajímavá místa a setkat se zajímavými lidmi v rámci řešení zakázek se zákazníky

  • Dobré, přátelské prostředí, kde je celý tým jedna rodina

  • Ve firmě není nikdo nucen k přesčasům, pokud si někdo přesčas udělat chce, může si ho poté vybrat formou volna

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3991139  Datum zveřejnění: 24.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.