Vedoucí výroby

Valašské Meziříčí, Česko

Popis pozice

Hledá se vedoucí výroby nebo šikovný mistr s potenciálem, co by se rád posunul na vyšší pozici. Nabízíme stabilní práci v české strojírenské firmě, atraktivní mzdu a benefity.
  • komplexní vedení výroby 40 osob

  • zlepšování procesů a jejich realizace ve výrobě

  • motivace, hodnocení a rozvoj pracovníků výroby

  • organizace, řízení a plánování jednosměnného provozu

  • plnění výrobních cílů, zvyšování produktivity

  • zajištění dodržování pravidel BOZP a PO

  • výhodou zkušenosti se štíhlou výrobou a řízením projektů zlepšování ve výrobě

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického směru (strojní, elektro)

  • min. 3 roky zkušeností ve výrobě a prokazatelné znalosti na obdobné pozici

  • dovednost komunikace s podřízenými, vedení kolektivu

  • znalost technické dokumentace, technická zdatnost

  • dobrá znalost práce na PC

  • komunikativní a samostatná osobnost

Nabízíme

  • příležitost dělat věci po svém a vidět za sebou výsledky dobře odvedené práce

  • různorodou a samostatnou práci

  • za dobrou práci dobrý plat

  • 22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna

  • zvýhodněné mobilní volání pro rodinné příslušníky

  • příspěvek na penzijní připojištění, očkování, dárkové šeky, firemní akce atd.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3991349  Datum zveřejnění: 26.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.