Předvánoční práce na HPP pro ženy i muže ve skladu - pouze noční směny

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme nové kolegy a kolegyně do skladu léčiv v Pavlově u Kladna.

Smlouva na HPP se zajímavým výdělkem, možnost výběru pozice.

Neváhejte, zjistěte více a získejte práci ve stabilní farmaceutické firmě!
Jako pracovník či pracovnice příjmu budete přebírat zboží, zadávat údaje do počítače a ověřovat šarže, pouze s nočními směnami.

Jako operátor/ka expedice budete u linky pracovat se skenerem, manipulovat se zbožím, chystat objednávky a kontrolovat šarže, na ranní a odpolední směny.

Profil kandidáta

Přivítáme předchozí zkušenosti s prací ve skladu.

Pro práci na příjmu je nutná znalost práce na PC.

Nabízíme

Pracujte v moderním prostředí a ve fajn kolektivu.

Můžete si vydělat od 145 Kč za hodinu (od 23 000 Kč měsíčně) + příplatky za noční/víkendy/přesčasy a smlouvou na HPP s možností dlouhodobé spolupráce.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3992916  Datum zveřejnění: 29.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.