Obchodní manažer pro českou a slovenskou republiku - trh s televizory

Praha, Česko

Popis pozice

Pro mezinárodního výrobce televizorů a bílé techniky obsazujeme pozici Obchodní manažer pro Českou a Slovenskou republiku.

Pokud máte alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici na trhu s televizory a hovoříte plynně anglicky, zašlete nám Váš životopis !
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu

  • Oslovení významných klientů na trhu v České a Slovenské republiky oblasti hnědé techniky

  • Péče o stávající klienty

  • Rozšíření online i offline distribuční sítě

Profil kandidáta

  • Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici na trhu s televizory

  • Pokročilá znalost AJ

  • Zkušenosti se spoluprací s online řetězci a obchody (znalost komunikace a procesů)

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Stravenky

  • Příspěvek do Cafeterie

  • Příspěvek na využití vlastního automobilu až 25.000 Kč / měsíčně

  • Zvýhodněný telefonní tarif

  • Roční bonus při splnění KPI

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Možnost Home Office

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Anna Vítová
ID: 3994206  Datum zveřejnění: 2.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.