Vedoucí oddělení konstrukce

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost v Olomouci, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vedoucí oddělení konstrukce.

Máte předchozí zkušenosti na této pozici?

Zvládnete řídit menší tým konstruktérů?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis.
Primárně budete zodpovídat za vedení týmu čtyř konstruktérů, budete jim rozdělovat práci a dbát na dodržování termínů z výroby. Nutné je znát (či pochopit) i technologii výroby a na základě toho činit rozhodnutí ve vedení týmu. S kolegy v týmu budete úzce spolupracovat, na starost dostanete kreslení složitějších výkresů a povedete příslušnou dokumentaci.

Profil kandidáta

Od nového kolegy/kolegyně očekáváme předchozí zkušenosti na vedoucí konstruktérské pozici ve strojírenské firmě alespoň 3 roky. Nezbytná je i zkušenost s vedením menšího týmu. Značnou výhodou bude, pokud znáte kovové materiály, jejich slitiny a vlastnosti a pokud umíte pracovat v Inventoru. Výhodou pak bude znalost AJ.

Nabízíme

Za svou práci dostanete férovou mzdu (40-45.000 Kč) a další benefity. Těšit se můžete na dovolenou nad zákonný rámec, dotované stravování, příspěvek na životní/penzijní pojištění a další výhody.Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Adam Pastyřík
+420725807307
ID: 3994208  Datum zveřejnění: 2.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.