Technolog / Procesní inženýr - TECHNICKÉ VZDĚLÁNÍ OBLAST ELEKTRO nutné!

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pojď rozvíjet svůj talent a ambice do mezinárodní výrobní společnosti v Prostějově ! Nástup ihned. Těším se na CV.

− optimalizace a zefektivňování technologických procesů

− sledování, vyhodnocování parametrů a postupů, implementace změn a tvorbu technologických postupů a technické dokumentace

− analýz vad, stanovení jejich příčin a postupů k jejich odstranění

Profil kandidáta

− VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru – elektro NUTNÉ (Vyhl. 50, §6)

− základní znalosti a zkušenosti procesního inženýrství / technologie zpracování plastů, svařování, testování

− základní technický přehled v oblasti automatizace a robotizace

− znalosti a zkušenosti z oblasti automotive – MSA, měření způsobilosti a regulace výrobních procesů vítána

− komunikativní znalost AJ nebo NJ

− inovativní, proaktivní se zájmem pracovat a rozvíjet se v oboru

− výhodou - Vyhl. 50, §6

Nabízíme

− dobré finanční ohodnocení

− 5 týdnů dovolené

− odborné a jazykové vzdělávání

− firemní stravování

− firemní akce

− flexi pass na zdraví, relaxaci, sport a kulturu

− dynamická rostoucí mezinárodní společnost

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 3994211  Datum zveřejnění: 2.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.