Inspektor kvality v Olomouci

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Inspektora kvality. Pokud máte alespoň středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru, základy angličtiny a ochotu pracovat ve třísměnném provozu, hledáme právě Vás!

A šanci rádi dáme i šikovným absolventům!
Na své nové pozici budete důležitým členem týmu a budete zodpovídat za:

  • dodržování kvality výroby

  • identifikaci neshodných výrobků a jejich separaci

  • kvalitativní měření

  • zaškolování operátorů

  • tvorbu a přípravu dokumentace

Profil kandidáta

Správný kandidát má:

  • alespoň SŠ vzdělání ve strojírenství nebo zkušenosti s kvalitou nejlépe v automotive

  • alespoň základy angličtiny

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu v menší firmě

  • zodpovědný a svědomitý přístup k práci

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu s příplatky a bonusy, týden dovolené navíc, stravenky, flexi passy a další benefity. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst (například na pozici Inženýra kvality) společně se společností, která ocení loajalitu a zápal pro věc!

Zaujala Vás nabídka a hledáte nové zaměstnání? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3995522  Datum zveřejnění: 4.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.