Hledá se Senior iOS developer & architect - projekt do Automotive!

Praha

Popis pozice

Společnost, jenž je předním českým dodavatelem IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment, hledá do svého týmu posilu na pozici iOS developer & architecta pro projekt do Automotive.

​​Pokud jste nadšenec do mobilních technologií a chcete vyvíjet moderní aplikace nejen pro smartphony, ale třeba i pro hodinky, hledáme právě Vás!

  • aktivní vyvoj, customizace a podílení se na architektuře iOS aplikací, provádění code review

  • odpovědnost za technickou analýzu a vývojové řešení

  • ladění aplikací s HW nástroji

  • odpovědnost za validaci aplikace

  • otestování svěřené aplikace

  • tvorba dokumentace

  • možnost podílet se na zajímavých projektech s využitím nejmodernějších technologií

Profil kandidáta

  • ​mít dobrou znalost aktuální verze Swift, Xcode a iOS SDK

  • mít znalost Xcode build systému

  • mít zkušenosti s objektově orientovaným návrhem

Výhoda, nikoliv nutnost:

  • zkušenost s unit testy a TDDznalost Dependency Injection

  • zkušenost s automatizovaným testováním iOS aplikací (UI, BDD)

  • zkušenost s animací

  • znalost některého dependency manageru (Carthage, CocoaPods, Swift Package Manager)

  • zájem o reaktivní programování (RxSwift, ReactiveCocoa)

  • znalost pokročilých kostrukcí jazyka Swift (generics, PAT)

  • zkušenost s Continuous Integration (Fastlane, Jenkins, Travis, Xcode server)

  • zkušenost s publikováním aplikací do App Store

  • výborná znalost ČJ/SJ, pokročilá AJ

Nabízíme

  • možnost spolupráce na IČO nebo HPP

  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)

  • možnost účastnit se velkých českých a zahraničních projektů a být součástí týmu zkušených mobilních vývojářů

  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím, telefonům/tabletům/a robotickým hračkám různých platforem

  • flexibilní pracovní dobu

  • 2x týdně Home Office

  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení

  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost

  • benefity: (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3996643  Datum zveřejnění: 6.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.