Manažer servisního oddělení

Praha

Popis pozice

Dáváme dohromady nový tým servisních techniků a hledáme technicky zdatného šéfa servisního oddělení! Pokud máte zkušenost s vedením lidí a vyznáte se v chladících zařízeních, zašlete mi svůj životopis a pracujte pro špičku v oboru TZB.
  • Přímé řízení týmu servisních techniků, koordinace jejich práce v celé ČR

  • Zodpovědnost za úroveň servisu a servisních služeb, kontrola plnění úkolů

  • Nastavení a optimalizace servisních procesů

  • Technická podpora zákazníků

  • Spolupráce s tuzemskými i zahraničními výrobci technologií

  • Administrativní úkony spojené s chodem oddělení, poskytování reportů a dalších výkazů

Profil kandidáta

  • Zkušenost s vedením lidí, výborné vyjednávací a komunikační dovednosti

  • Předchozí zkušenost s montážemi a servisy klimatizací a tepelných čerpadel

  • ŘP sk. B a ochota cestovat (např. na školení)

  • Znalost AJ na úrovni B1/B2

  • Výhodou: Zkoušky na klimatizace a tepelná čerpadla (tzv. chlaďařské zkoušky) a vyhláška 50

  • Výhodou: Certifikace na kontrolu a zprovoznění tepelných čerpadel, kotlů a rekuperací

Nabízíme

  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností (+ prémie)

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

  • Zdravotní volno navíc - 2 sick day

  • Stravenky

  • Příspěvek 500 měsíčně do systému Cafeteria

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Bonusy za životní a pracovní jubilea

  • Multisport karta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3997142  Datum zveřejnění: 9.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.