Manažer logistiky

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta strojírenskou společnost ve Frýdku-Místku, hledáme zkušeného manažera logistiky. Který bude zodpovídat za 8 členný tým.
  • řízení oddělení logistiky, složeného z řízení skladů, oddělení expedice a manipulace
  • vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli a tvorba rámcových smluv
  • řešení skladů, zavádění vybraných principů lean logistics
  • řízení expedice
  • tvorba standardů logistických činností, optimalizace nákladů logistických činností
  • nastavení KPI oddělení logistiky, spolupráce při nastavení pravidel mezi výrobou nákupem a logistikou

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
  • zkušenosti na pozici vedoucího
  • zkušenosti s budováním logistiky
  • výborné vyjednávací, prezentační a komunikační schopnosti
  • znalost anglického jazyka
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
  • mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
  • benefity (stravenky, penzijní pojištění, zvýhodněné mobilní telefonování)
  • multisport karta aj.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3998213  Datum zveřejnění: 10.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.