Stavbyvedoucí dopravní stavby - pouze MSK

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro tradiční stavební společnost s férovým jednáním k zaměstnancům i klientům stavbyvedoucího dopravních staveb a mostů (stavby pouze v Moravskoslezském kraji).
  • vedení svěřené zakázky v oblasti dopr. staveb v rámci Moravskoslezského kraje
  • koordinace mistrů, dělníků
  • řízení stavebních prací
  • dohled nad dodržováním BOZP
  • komunikace se subdodavateli, spolupráce s technickým dozorem aj.

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxe v podobné činnosti minimálně 3 roky
  • Autorizace v oboru velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Praxe ve vedení pracovního kolektivu
  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Práci ve stabilní stavební společnosti
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Výše nástupní mzdy bude stanovena při osobním pohovoru na základně odborných zkušeností (autorizace) a praxe v rozmezí od 40.000 do 60.000 Kč s možností zvýšení po zkušební době
  • K dispozici služební automobil, notebook a mobilní telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3998328  Datum zveřejnění: 10.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.