Lakýrník - pouze ranní!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Chcete pracovat pouze na ranních směnách? Kousek od centra Ostravy? Máte praxi na pozici lakýrník? Buďte u vzniku jedinečných desingových kousků interiérového vybavení. Těšíme se na Vaše životopisy.
  • příprava podkladu a barvy

  • metoda mokrého lakování, olejování, moření, vysoký lesk

  • ruční lakování prostřednictvím nízkotlakových a vysokotlakých pistolí

  • práce s lakovací stěnou a kabinou

Profil kandidáta

  • min. výuční list

  • zodpovědný přístup k práci, samostatnost, práce v týmu, komunikatovnost

  • praxe na pozici lakýrník - podmínkou

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • zkušenosti s prací se dřevem - velkou výhodou

Nabízíme

  • Dlouhodobé zaměstnání u stabilního českého zaměstnavatele

  • jednosměnný provoz (pouze ranní směny - pružná pracovní doba, víkendy volné)

  • nástup rovnou do kmene

  • motivující finanční ohodnocení

  • prémie

  • placené přesčasy

  • 5 dní volna pro návštěvu lékaře apod.

  • přátelská parta s rodinným přístupem

  • možnost profesního a odborného růstu

  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3999121  Datum zveřejnění: 12.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.