Směnový údržbář

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s údržbou strojů a potřebujete nastoupit ihned?

Přihlaste se!
  • zodpovědnost za kontrolu stavu strojů a zařízení
  • zajišťování okamžitých potřebných seřízení, nastavení a drobných oprav
  • provádění preventivní údržby elektrických zařízení
  • tvorba požadavků na nákup materiálu a náhradních dílů pro opravy

Profil kandidáta

  • min. SOU
  • vyhláška 50 výhodou
  • odborná praxe výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita a komunikativnost
  • aktivní přístup k práci
  • ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • mzdu 30.000 - 35.000,- na základě zkušeností
  • 13. mzda
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • jídlo a občerstvení na pracovišti zdarma
  • práci v moderním prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 3999672  Datum zveřejnění: 13.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.