Projektový manažer zakázek

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného projektového manažera, který má zkušenost s vedením týmu při implementaci zařízení přímo u klienta. Pokud jste flexibilní a máte rád cestování pak je to pozice na míru ušitá přímo vám. Těšte se na atraktivní mzdu a mezinárodní projekty po celé EU (občas i po celém světě).

  • Vedení projektového týmu (do 10 kolegů) při instalaci zařízení, nástroj (tvářecí válec pro skládání jader výměníků tepla) do automatických linek u automotive zákazníků

  • Zodpovědnost za stanovení harmonogramu, plnění termínů, kvalitu odvedené práce týmu

  • Vedení projektové dokumentace

  • Komunikace s obchodním oddělením při předání zakázky

  • Komunikace s klienty

  • Základní reporting vedení společnosti

  • Pravidelné cestování po celé EU, občas i mimo EU (zakázky po celém světě)

Profil kandidáta

  • Zkušenost s projektovým managementem (alespoň 5 let)

  • Zkušenost s řízením instalací strojů u velkých zákazníků (Valeo, MAHLE, HANON, DENSO, BOSCH a podobně)

  • Vůdčí osobnost

  • Výborné komunikační schopnosti

  • Ochota cestovat

  • Výborná angličtina

Nabízíme

  • Atraktivní mzda

  • Rozmanitá práce na mezinárodních projektech

  • Využití cizích jazyků

  • Možnost cestování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3999981  Datum zveřejnění: 13.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.