Manažer investiční výstavby – zajímavé bonusy

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Dynamicky se rozvíjející česká společnost, která se mimo jiné zabývá také investiční výstavbou a modernizací, přijme do svého týmu nového kolegu na pozici Manažera staveb.

Pokud je pro Vás důležitá práce pro stabilní a známou společnost, máte zkušenost v tomto oboru a jste vůdčí zodpovědný typ, tak mi o sobě určitě dejte vědět, protože možná hledáme právě Vás!
Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Spolupráce v týmu investiční výstavby na atraktivních projektech

  • Spolupráce při vedení a řízení výstavby a modernizace poboček

  • Vedení a kontrola staveb a svěřených projektů z pozice investora

  • Výběrová řízení na projekční a inženýrské práce, dodavatele staveb

  • Tvorba smluvních dokumentů

  • Jednání s architekty a s dotčenými orgány státní správy apod.

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně stavebního, popř. ekonomického směru

  • Praxe min. 2 roky z oblasti realizace stavebních investic, řízení staveb, projektování staveb

  • Aktivní znalost a schopnost práce v programu AutoCad

  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

  • Schopnost řídit více projektů naráz

  • Ochota cestovat (jednodenní služební cesty po ČR a SK)

Nabízíme

A jaká bude Vaše odměna?

  • Práce ve stabilní prosperující společností

  • Nástup možný ihned na HPP

  • Po zkušební době smlouva na dobu neurčitou

  • Auto i pro soukromé účely

  • Telefon, notebook

  • Sickdays

  • Stravenky

  • Multisport karta

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • A spousta dalších zajímavých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová
ID: 4000081  Datum zveřejnění: 14.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.