Obsluha a programátor ohraňovacího lisu TRUMPH

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro menší, rodinou firmu v Holýšově, která se zabývá zakázkovým zpracováním plechů a výrobou ocelových konstrukcí, hledáme loajálního člověka se zkušenostmi z tohoto oboru.

  • Primárně bude obsluhovat ohraňovací lis značky Trumph

  • V případě potřeby budeš obsluhovat úplněnový CNC laser značky Trumph

  • Několik hodin týdně budeš pomáhat s programováním v TruTops Boost

  • Budeš pracovat na směny

  • Místo výkonu je v Holýšově

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s ohraňovacím lisem a laserem

  • Zkušenosti s programováním těchto strojů

  • Znalost programování v TruTops Boost

  • Loajalita vůči zaměstnavateli

  • Musíš chtít pracovat a dávát do toho srdce

Nabízíme

  • Mzda 185Kč/hod + 10Kč/hod při splnění fondu

  • Nadstandarstní příplatky

  • Stravenky

  • Možnost velmi dobře placených přesčasů

  • Velmi příjemné zázemí strojírenské firmy s 25 letou tradicí

  • Velmi uvolněná atmosféra na pracovišti

  • Úzký, příjemný kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4000772  Datum zveřejnění: 17.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.