Project quality engineer

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného inženýra kvality, který má již zkušenosti s novými projekty, přípravou PPAP a komunikací se zákazníkem. Čeká Vás příjemný kolektiv, atraktivní mzda a zajímvé projekty.

  • Nese hlavní zodpovědnost za procesy kvality během vývojové fáze, při nových projektech

  • Zastupuje oddělení kvality v projektovém týmu

  • Zajišťuje PPAP aktivity a garantuje, že PPAP reflektuje reálnou kvalitu

  • Nese zodpovědnost za spokojenost zákazníka z pohledu kvality výrobku, za dodržení podmínek smlouvy

  • Zajišťuje a koordinuje všechny aktivity kvality spojené s projektem

  • Definuje cíle ve všech fázích (prototypová, předsérieová, sériová výroba)

  • Nese odpovědnost za zákaznický audit

  • Představuje hlavní kontakt pro zákazníka

  • Zajišťuje, že jsou procesy v závodě dodržovány ; Build In Quality Standards, dále pak FMEA, RPN, 4M, Design Validation, Product Validation

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického oboru

  • Zkušenost na zákaznické kvalitě min. 3 roky

  • Zkušenost s nástroji kvality PPAP, FMEA, APQP atd.

  • Znalost metodologii řešení problémů a reklamací: 8D, 5Why

  • Znalost IATF IATF 16949:2016, ISO 9001 and VDA 6.3

  • Pokročilá znalost AJ (písemná i komunikativní)

  • Drive, tah na branku, efektivita při řešení problůmů

  • Dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Mzda + bonusy

  • Týden dovolené navíc

  • Flexi passy

  • Stravenky

  • Jazykové kurzy

  • Moderní prostředí s technologií na špičkové úrovni

  • Příjemný kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4001235  Datum zveřejnění: 18.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.