Procesní inženýr - fáze developmentu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste procesní inženýr, který se pohybuje v prototypové výrobě před SOP jako ryba ve vodě? Máte zkušenosti z automotive? Pak hledáme právě vás a ráda se s Vámi pobavím nad detaily pracovní pozice! Těšte se na atraktivní mzdu, partu prima kolegů a příjemné pracovní prostředí.

  • Zodpovědnost za procesy ve fázi prototypové výroby, vedení nových projektů z hlediska process engineeringu

  • Rozvoj procesů ve výrobě vzhledem k požadavkům nových projektů – s definováním nákladů finančních, spotřeby materiálu i z pohledu plánování lidských kapacit

  • Příprava časového plánu

  • Spolupráce při výběru a nákupu nového zařízení, nástrojů, příprava linek, změna layoutů

  • Spolupráce s dalšími členy projektového týmu oddělením technologie, vývoje a kvality – process flow, FMEA atd.

  • Standardizace procesů

  • Testování, spolupráce při výrobě prototypů

  • Komunikace s centrálou

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického oboru

  • Zkušenost na stejné pozici v automotive průmyslu

  • Pokročilá znalost AJ (písemná i komunikativní)

  • Drive, tah na branku, efektivita při řešení problůmů

  • Dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Mzda + bonusy

  • Týden dovolené navíc

  • Flexi passy

  • Stravenky

  • Jazykové kurzy

  • Moderní prostředí s technologií na špičkové úrovni

  • Příjemný kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4001238  Datum zveřejnění: 18.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.