Disponent logistiky s AJ

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme disponenta logistiky, který hovoří anglicky. Vaším úkolem bude sledovat stav zásob, zodpovídat za expedici objedávek zákazníkům a zajišťovat přepravu. Pokud se pohybujete v logistice jako ryba ve vodě, neváhejte a zašlete mi vaše CV. Ráda vám sdělím více informací o pozici. Těšte se na řadu benefitů a rozmanitou práci, která vás nebude nudit. :-)

  • Sleduje požadavky zákazníků a jejich plnění

  • Zajišťuje přepravu, koordinuje odesílání, navrhuje způsob mimořádné dopravy

  • Informuje zákazníky o problémech s plněním dodávek dle požadavků, projednává nové termíny a množství plnění

  • Analyzuje stav skladu hotových výrobků, přijímá opatření k uspokojení zákaznických požadavků

  • Podílí se na náběhu a koordinování nových projektů z hlediska logistiky

  • V případě ohrožení plnění zákaznických požadavků se podílí na přípravě krizového plánu výroby

  • Spolupráce s plánováním výroby.

  • Práce v SAP

Profil kandidáta

  • Střední odborné s maturitou

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

  • Dobrá znalost práce PC (MS Office)

  • Analytické schopnosti

  • Znalost SAP výhodou

  • Plánovací a organizační schopnosti

  • Vyjednávací dovednosti

  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravné

  • Příplatky na stravování

  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • Možnost odborného a kariérního růstu

  • Pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4002489  Datum zveřejnění: 20.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.