Údržbář forem lisů

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Do výrobního závodu v Plzni hledáme zkušeného údržbáře forem výrobní stroje, kterému nevadí pracovat ve směnném provozu.

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

  • Údržba a opravy forem pro lisování plechových a plastových dílů

  • Vedení dokumentace o údržbě

  • Aktivní účast na zlepšování problémů na výrobních strojích

  • Práce v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny)

Profil kandidáta

  • Vzdělání strojního zaměření

  • Zkušenosti s údržováním forem pro výrobní stroje

  • Zkušenosti se svařováním, obráběním a broušením jsou velmi vítány

  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Mzda 35.000 – 38.000Kč

  • Možnost svozové dopravy

  • Náborový příspěvek 20.000Kč po zkušební době

  • 13.mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Kafeterie

  • Možnost dalšího profesního růstu

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4003331  Datum zveřejnění: 23.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.