Svářeč CO2, mzda od 38.000 - 55.000 kč/měs, ubytování zdarma+stravenky

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

ODMĚNA 5.000 KČ ZA DOPORUČENÍ NOVÉHO KANDIDÁTA I NA JINÉ POZICE ( NAPŘ. ŘIDIČ LOGISTIKY, OPERÁTOR LOGISTIKY, LAKÝRNÍK, MONTÁŽNÍ DĚLNÍK, ...)
Svařování na pohyblivých svařovacích linkách - díly do kompaktních bagrů a nakladačů

Lokalita: Dobříš u Prahy

Směnnost: 3 směny

Nejedná se o automotive, ale výrobu zemních strojů

Zdarma ubytování i svozy z okolí pro všechny zaměstnance.

Nástup ihned nebo dle dohody:-)

Profil kandidáta

Zkušenost se svářením metodou CO2 (obnovujeme svářečský průkaz)

Manuální zručnost

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda 38.000 - 55.000 Kč/měs

Ubytování zdarma (dvojlůžko, nové čisté ubytovny)

Svozový autobus na směny zdarma

Stravenka 55 Kč nebo závodní stravování

Možnost obnovit svářečský průkaz

Příplatky: za odpolední směnu 6 Kč/hod, za noční 20% z průměru

Příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy

25 dní dovolené

Pitný režim v celém areálu

Jistý segment klienta mimo automotive

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4006031  Datum zveřejnění: 30.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.