Projektový manažer s NJ - interiérové vybavení

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste stavaři a rádi byste pracovali pro společnost zabývající se návrhem interiérů a kompletní rekonstrukcí rodinných domů, bytů či komerčních prostor? Nevadí Vám cestování do SRN a domluvíte se perfektně německy?

V tom případě hledáme právě Vás!
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • vedení týmu lidí
  • dohled a kontrola montážního a instalačního týmu
  • průběžná kontrola procesu projektu a výroby
  • hledání řešení k úspěšnému dokončení projektu
  • plánování prací a dodacích termínů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ stavebního zaměření – podmínkou
  • němčina – výborná znalost, každodenní komunikace se zákazníky,
  • znalost technické terminologie
  • praxe na obdobné pozici a zkušenost s vedením týmu lidí
  • zkušenost se zaměřováním interiéru
  • organizační schopnosti, samostatnost
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemný mladý kolektiv
  • zázemí zavedené české společnosti
  • možnost profesního a odborného růstu
  • další zaměstnanecké výhody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4006394  Datum zveřejnění: 1.12.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.