Stabilní pracovní místa do výroby - Hranice + jistota výdělku

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pokud hledáte stabilitu, v dynamicky se rozvíjející a úspěšné firmě a baví Vás práce ve výrobě, neváhejte mi zaslat svůj životopis, nebo svůj kontakt, probereme spolu detaily.

Pokud máš praxi jako Montážní dělník, nebo si pracoval jako Elektromontér, či na obsluze CNC strojů, nebo svařovacího robota, nebo disponuješ zkušenostmi s ohraňovacími lisy, či si pracoval s horizontkou CNC, nebo jako Skladník?

Ozvi se mi na tel. číslo: 602 559 383.

Můžete se těšit na stabilní zakázky, které Vám zajistí dlouhodobý výdělek, propracované firemní benefity, 5 týdnů dovolené, čisté a příjemné pracovní prostředí, kolegy, kteří Vás ochotně zaučí a závodní stravování přímo ve firmě.

  • práce ve strojírenské výrobě, liší se dle pozice

  • jednoduché montážní práce dle výkresu

  • dodržování technologie a postupů

Profil kandidáta

  • manuální zručnost - velmi rádi zaučíme, toho se bát nemusíte!

  • uvítáme strojaře , případně elektro

  • výhodou je praxe z výrobní firmy - pomůže rychlejší orientaci ve výrobním prostředí

  • práce ve vícesměnném provozu - ochota pracovat na 3 SMĚNY (variabilita dle pozice)

  • zdravotní stav bez omezení

Nabízíme

– zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě

– 5 týdnů dovolené

– motivující finanční hodnocení

– 13. plat

– možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění)

  • výkonnostní bonus až 48.000 Kč/ročně

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4006753  Datum zveřejnění: 1.12.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.