Přípravář / rozpočtář staveb s ambicí na vedoucího přípravy

Zlínský kraj

Popis pozice

Jste zodpovědní, máte zkušenosti s rozpočtováním a přípravou pozemních staveb a záleží Vám na tom pracovat v přátelské atmosféře lidí, kteří se vzájemně podporují? Pak si nenechte ujít příležitost dozvědět se více.

  • zpracování cenových nabídek, výběrová řízení na dodavatele materiálu

  • zajišťování smluv se subdodavateli, kontrola projektové dokumentace

  • spolupráce se stavbyvedoucím

  • vedení harmonogramu staveb, řízení přípravy staveb

  • později povedete celý tým, jako Vedoucí střediska přípravy

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ stavební, praxe v rozpočtování a přípravě staveb nutná alespoň 3-5 let

  • znalost práce na PC - MS Office (word, excel, outlook), rozpočtový program Build Power nebo jiný

  • uvítáme praxi s vedením a koordinování týmu, hledáme seniora

  • řidič sk. B

  • flexibilita, pracovní nasazení, kvalita zpracování podkladů, jednání s potencionálními subdodavateli

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti

  • příspěvek na stravování - formou stravenek

  • zvýhodnění příspěvku na penzijní připojištění

  • možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti

  • sportovní akce pořádané zaměstnavatelem

  • po zapracování a dle výsledků práce možnost mzdového růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4006756  Datum zveřejnění: 1.12.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.