Elektrotechnický zástupce - inteligentní domy / absolventy zaučíme

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro moderní a rychle rostoucí společnost se zahraničním zázemím hledáme vhodné kandidáty na pozice Elektrotechnických zástupců. Mladý tým nadšených inovátorů rozšiřuje své řady o další členy elektro expertů, kteří se rádi učí novým věcem a nebojí se komunikovat (ani v angličtině).

  • Návrhy a plánování možných zlepšení a řešení funkcí elektroinstalací s elektrikáři

  • Technická podpora zákazníkům i firemním partnerům

  • Obchodní podpora i odborná školení pro partnery

  • Kontrola kvality instalací při recertifikaci elektroinstalačních firem

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání elektro směru - nadšené absolventy rádi zaučíme

  • Zájem o moderní technologie a IT

  • Vášeň pro inovace v oblasti elektroinstalací

  • Komunikační schopnosti a obchodní ducha

  • Znalost angličtiny (min. B1 s ochotou se vylepšovat)

  • Vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme

  • Zázemí moderní společnosti rodinného typu s nadšeným týmem změnit svět

  • Špičkové znalosti a zkušenosti v oboru

  • Odborné zaškolení a následné možnosti růstu

  • Zajímavé mzdové ohodnocení + 13. plat

  • 5 týdnů dovolené

  • Team buildingové akce

  • Slevy na vlastní produkty

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4006761  Datum zveřejnění: 1.12.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.