Stavbyvedoucí mostů

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte praxi s řízením dopravních staveb?

Nebo snad dokonce přímo se stavbou mostů?

A rádi byste své zkušenosti zužitkovali a podíleli se na zajímavých projektech?

Pokud souhlasně přikyvujete, bude tato nabídka přímo pro Vás.

Aktuálně hledám zkušené vedoucí mostních staveb pro fajn firmu v Liberci.
  • řízení výstavby na svěřených stavebních zakázkách

  • ekonomické řízení svěřených staveb

  • odpovědnost za dodržení stanovené nákladové ceny

  • vystavovaní a vyhodnocování úkolových listů

  • sestavování harmonogramů a technologických postupů výstavby

  • zajišťování dodržování harmonogramu stavby

  • jednání s investory a subdodavateli v rámci stavby

  • zpracování výstupů pro vedení společnosti

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání stavebního směru

  • relevantní praxe v řízení mostních, příp. dopravních staveb

  • autorizace v oboru pozemní, příp. dopravní stavby velkou výhodou

  • případně ochota a možnost (potřebná praxe) si autorizaci dodělat

  • schopnost samostatného řízení

  • softskills potřebné pro řízení projektu

  • flexibilita a pracovní nasazení

Nabízíme

  • výhody stabilní firmy

  • zodpovědnou vedoucí pozici

  • realizace zajímavých staveb

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky

  • Multisport karta / Flexi pass

  • příspěvky na penzijní/životní pojištění

  • permanentky na kulturní a společenské akce

  • firemní setkání a akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 4007533  Datum zveřejnění: 3.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.