Technická podpora uživatelů se zaměřením na skladový systém - Praha Opatov

Praha

Popis pozice

Česká společnost působící na českém a slovenském trhu téměř 20 let, hledá do svého IT týmu posilu na pozici ECT Key User, jenž bude mít na starosti zajištění podpory uživatelů se zaměřením na skladový systém!

Společnost se řadí mezi přední poskytovatele logistických služeb. Zajišťuje svým zákazníkům kompletní logistické služby zahrnující pozemní, námořní i leteckou přepravu, skladování, celní služby, distribuci, kontraktní logistiku a poradenství v logistice.

  • Zajištění podpory uživatelů především v rámci skladového systému

  • Testování skladového systému

  • Školení nových uživatelů

  • Příprava školících materiálů a návodů

  • Komunikace s IT oddělením

  • Podpora při implementaci

  • Pracovní doba pevná 8 - 16:30h

Hledáme zkrátka technicky zdatného člověka, který bude přicházet s nápady a zjednodušeními, bude schopen předat IT oddělení požadavky a potřeby od běžných uživatelů.

Profil kandidáta

  • Zkušenost s logistickým/skladovým systémem

  • SŠ vzdělání technického/logistického směru

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (občasná komunikace se zahraničním kolegou)

  • ŘP sk. B – aktivní řidič

  • Analytické myšlení

  • Pro-zákaznický přístup

  • Schopnost efektivní komunikace

  • Samostatnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Zaškolení na interní systém

  • Možnost profesního/osobního rozvoje a růstu

  • Kafetérie

  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Zázemí a podpora silné společnosti

  • Skvělá firemní kultura a fajn kolektiv

  • Firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4009433  Datum zveřejnění: 8.12.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.