C# developer webových aplikací

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Staň se součástí mezinárodní softwarové společnosti se sídlem v Německu a pobočkami ve Vídni, na Filipínách (Manila) a v ČR (Brno), která v současnosti zaměstnává více než 50 lidí. Hledáme vývojáře/ku softwaru pro vývoj webových aplikací.
✔️ Vývoj backendu a frontendu (v různém poměru) softwaru, spolupráce na analýze a testování konečného produktu

Technologie:

✔️ C# a .NET

✔️ ASP.NET

✔️ MS SQL Server

✔️ JavaScriptem, jQuery

✔️ WCF, WPF

✔️ EntityFramework

✔️ Silverlightem

Profil kandidáta

✅ Zkušenost s programováním v C# a .NET
✅ Zkušenost s vytvářením webových aplikací a služeb v ASP.NET
✅ Zkušenost s MS SQL Server/T-SQL

Nabízíme

☑️ Vzdělávací kurzy a školení
☑️ Flexibilní pracovní doba, lze vykonávat při částečném studiu, možnosti pracovat z domu
☑️ 6 dní sick days
☑️ Stravenky
☑️ Motivující finanční ohodnocení
☑️ Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
☑️ Příjemné pracovní prostředí
☑️ Možnost osobního a profesního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4009862  Datum zveřejnění: 9.12.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.