Vedoucí zákaznického servisu

Ústecký kraj

Popis pozice

  • odpovědnost za zpracování objednávek a jejich rychlou a bezchybnou dodávku

  • komunikace s klienty, realizace zakázek klíčových klientů

  • zajištění námořní přepravy a aktivní komunikace s dopravci

  • zajištění celkového chodu zákaznického servisu

Profil kandidáta

  • minimálně středoškolské vzdělání

  • aktivní AJ + další světový jazyk výhodou

  • orientace v problematice námořní dopravy, konosamenty

  • orientace v oblasti dodacích podmínek Incoterms

  • orientace v oblasti platebních podmínek, akreditivy

  • znalost SAP

  • zkušenosti s vedením menšího týmu pracovníků

· Vedoucí pozice, možnost seberealizace a aplikace získaných zkušeností, · dlouhodobou spolupráci na HPP, · mzda až 50 000 Kč měsíčně + 13. plat, · zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní připojištění, stravovací poukázky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce a jiné.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • 13.plat

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 4014874  Datum zveřejnění: 29.12.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.