Shift Leader - 2 směny

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost v oblasti logistiky a skladového hospodářství?

Vedli jste již malý tým lidí?

Pakliže k tomu umíte řídit VZV, jste tím, koho hledáme!

Hledáme kandidáty, kteří můžou nastoupit ihned.
– vedení týmu lidí
– sledování objednávek a stavu zásob
– sledování přijímacího procesu
– plánované naskladnění – sledování procesu vyskladňování dle stanoveného harmonogramu
– podávání zlepšovacích návrhů
– udílení pokynů podřízeným s cílem zabránit chybám v pracovním procesu
– kontrola počtu objednávek, jejich obsahu a porovnání s dostupnými kapacitami
– denní a týdenní kontrola klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI)
– příprava analýz a hlášení

Profil kandidáta

– praxe na obdobné pozici
– analytické a koncepční myšlení
– proaktivní přístup
– znalost MS Office
– znalost administrativních a logistických procesů
– znalost systému řízení skladových zásob (WMS)
– průkaz VZV a zkušenost s manipulační technikou: VZV, retruck, čelní vozíky atd.

Nabízíme

– 13. plat
– stravenky v hodnotě 130,-
– lidského a vstřícného nadřízeného
– kompletní zaškolení
– bonus za odpracované roky (po 1. roce 1000,-, po 2. roce 2000,- po 3. roce 3 000,- atd.)
– příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4015991  Datum zveřejnění: 4.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.