Elektroúdržbář

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Vyhovuje Vám aktuálně jednosměnný provoz? V prvním roce spolupráce Vám jej můžeme nabídnout…nicméně do budoucna potřebujeme najít kolegu do týmu, který se s námi bude točit v rámci nepřetržitého provozu! Očekáváme odbornou způsobilost v elektrotechnice a praxi na pozici elektrikáře.

  • odstraňování závad u strojů, provádění elektro oprav
  • seřizování plynových zařízení, tlakových snímačů

Profil kandidáta

  • elektrotechnické vzdělání
  • min. vyhl. 50 § 5
  • znalost čtení ve výkresové elektro dokumentaci
  • chuť pracovat, učit se novému

Nabízíme

  • práci jako kmenový zaměstnanec v mezinárodní společnosti s místem pracoviště v Bohumíně
  • jistou fixní mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s bohatou nabídkou jídel
  • zajímavé benefity – např. odměna při životním jubileu, možnost účasti na firemním plese, možnost výběru rekondičního ozdravného pobytu
  • příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4016008  Datum zveřejnění: 4.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.