Project Manager - Development

Praha

Popis pozice

Naším klientem je ceněná developerská společnost s vlastním portfoliem moderních bytů a domů v okolí Prahy. Díky kvalitě zpracování, společenské odpovědnosti a individuálnímu přístupu ke klientům si již vysloužila svoje místo na trhu a nadále investuje do rozsáhlého plánu dalšího rozvoje.

Pokud máte zkušenost s vedením rezidenčních projektů využijte příležitost pracovat v rychle se rozvíjející developerské společnosti!
Budete mít na starost přípravu developerského záměru:

  • Spolupráci na akvizicích, prověření územního plánu a dalších podmínek

  • Přípravu tendru a vypracovaní zadaní pro architekty a projektanty, přípravu smluv

  • Kontrolu projektové dokumentace, přípravu harmonogramu a rozpočtu projektu

  • Kontrolu rozpracovanosti projekčních prací

  • Due Dilligence projektu

  • Účast na jednáních, příprava prezentací a podkladů

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání se zaměřením na architekturu či pozemní stavby

  • Zkušenost z architektonického atelieru či u developera (min. 10 let)

  • Komunikativní znalost českého/slovenského a anglického jazyka

  • Znalost stavebního práva a procesu povolování staveb

  • Znalost SketchUp či jiného CAD software

Nabízíme

  • Práci na exkluzivních projektech

  • Atraktivní finanční ohodnocení při spolupráci na IČO

  • Flexibilní pracovní dobu, Sickdays a Home Office dle domluvy

  • Nástup možný ihned

  • Zdarma kávu a občerstvení na pracovišti

  • Multisport kartu

  • Přátelský tým a práci v krásném moderním prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4016584  Datum zveřejnění: 5.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.