Stavbyvedoucí - Monolity

Praha

Popis pozice

Česká stavební firma, která si zakládá na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, momentálně hledá šikovné stavbyvedoucí se zkušeností v oblasti monolitických konstrukcí.
  • komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)
  • koordinace podřízených zaměstnanců
  • zodpovědnost za výsledek projektů
  • spolupráce s dodavateli
  • vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady ....)

Profil kandidáta

  • Vzdělání stavebního směru
  • Praxe v oboru monolitů, zájem o tuto oblast
  • ŘP sk. B
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Možnost podílet se na velkých projektech v Praze a okolí
  • Práci v profesionálním kolektivu, podporu ze strany vedení
  • Zázemí společnosti v generálních dodávkách staveb
  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby
  • Odborné vzdělávání
  • Týden placené dovolené navíc
  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky
  • Služební automobil i k osobním účelům
  • Firemní aktivity (v létě kola, sportovní den, v zimě lyžování, Vánoční večírek)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4016665  Datum zveřejnění: 5.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.