Hledáme Wifi /WLAN Engineera do české společnosti!

Praha

Popis pozice

Hledáme specialistu na Wifi/WLAN do společnosti patřící mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie Cisco, NetApp a Meraki, se kterými mají více než 20 let zkušeností.

Při řešení mobility se setkáváme s řadou různých oblastí a technologií – Aplikace, operační systémy, LAN sítě, bezpečnostní produkty a řadou dalších. Do našeho Mobility & IoT teamu hledáme kandidáta, který by byl specializován minimálně na následující oblasti – WLAN sítě postavené na portfoliu Cisco & Cisco Meraki na úrovni potřebné pro návrh řešení pro zákazníky, implementaci a troubleshooting. Znalosti v ostatních oblastech (především vazeb WLAN při řešení bezpečnosti, dalších bezdrátových technologiích jako jsou BT, UWB, LoRa stejně jako všeobecný přehled o ostatních technologiích navazujících na WiFi sítě) jsou žádoucí, ale kandidát nebude primárně odpovědný za tyto oblasti.
V daných technologických oblastech bude kandidát v našem týmu zodpovědný za:

  • Presales tj. prezentace pro zákazníky, vytváření návrhu řešení a specifikací pro obchodní oddělení, vytváření technických části odpovědí na poptávky zákazníků a to ve všech technologických oblastech, za které je kandidát zodpovědný (Wireless LAN - WLAN)

  • Implementace tj. být součástí projektového týmu se zodpovědností za instalace/implementace/konfigurace

  • Support tj. troubleshooting a řešení trouble ticketů v příslušných oblastech, provádění analýzy logů a profylaxí u zákazníků

  • SiteSurvey onsite při designu nebo implementaci bezdrátových sítí.

  • Školení tj. stát se certifikovaným instruktorem a být schopen školit kurzy s tématikou Cisco WLAN.

Profil kandidáta

  • Pokročilá znalost bezdrátových technologií založených na Cisco.

  • Základní znalost práce s Cisco technologiemi obecně – R&S a SEC.

  • Znalost práce s podpůrnými SW pro bezdrátové technologie – sitesurvey tools atd.

  • Zapálenost pro bezdrátové technologie obecně – LoRa, Bluetooth, UWB atd.

  • Přesah přes bezdrátové technologie vítán ale není podmínkou.

  • Komunikativní AJ

Nabízíme

  • Stravenkovou kartu Sodexo

  • Možnost pracovat dočasně z domova

  • Sick days

  • Workl life balance - možnost 10 dní dovolené nad rámce zákonné dovolené

  • Služební vůz nebo roční kupon na MHD

  • Výuka anglického jazyka

  • Možnost využívání Multisport karty

  • Výkonové odměny

  • Káva, chlazené nápoje a ovoce na pracovišti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4017598  Datum zveřejnění: 8.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.