Datový Analytik BI - zcela nový projekt

Praha

Popis pozice

Pro mezinárodní investiční privátní skupinu, s hlavním sídlem v Praze, hledáme zkušeného Datového Analytika, který se zhostí zcela nového projektu - tvorby unikátního BI řešení na míru (ve smyslu datového analytika/konzultanta, nikoliv vývojáře).

Mimo postavení zcela nové BI platformy, ve které budete zpracovávat reporty, analýzy a jednotlivé zadání, se bude Vaše role pojit s dvěma hlavními proudy, a to:

  • Vytvoření nového efektivího řešení v BI platformě

  • Projektová činnost - podpora na různých projektech z datového hlediska, vytváření výstupů pro projekty/projektové manažery apod.

  • Co budeš mít na starost?

    • Nastavení a údržba BI rozhraní mezi jednotlivými skupinami
      provozní společnosti pro vykazování údajů o výkonu (špičkový produkt
      rozvoj)

    • Vytváření pravidelných týdenních / měsíčních zpráv a požadovaná ad-hoc analýza

    • Správa výměny datových souborů a objasnění

    • Analýza vývoje výkonu

    • Monitorování a analýza externích srovnávacích zdrojů

    • Vlastnictví a správa přístupu k externím databázím

    • Příprava ad hoc srovnávacích zpráv založených na interních a externích
      data

    • Produkce uživatelsky přívětivé vizualizace pro interní uživatele (management)

    Profil kandidáta

    Co požadujeme?

    • Statistika / Matematika / Finance / Technický vysokoškolák nebo absolvent

    • Vyžaduje se pokročilá znalost MS Excel + znalost některé z BI platforem

    • Zkušenosti s analýzou datových souborů, modelování a znalost ukládání dat (obchodní, vládní nebo akademická situace)

    • Zkušenosti s předkládáním výsledků analýzy dat vrcholovému vedení

    • Znalost dalšího nástroje pro analýzu dat výhodou

    • Znalost psané a mluvené angličtiny - na úrovni B2 - 30% času práce v angličtině (psaná i mluvená)

    Nabízíme

    Proč se k nám přidat?

    • Staneš se součástí společnosti, která se již třikrát umístila na bedně vítězů v soutěži Zaměstnavatel roku, a také se pyšníme oceněním Aon Best Employer.

    • Budeš mít příležitost být součástí zajímavých projektů

    • Víme, kdy je čas na odpočinek. Pracujeme tvrdě, ale věnujeme se i rodině, přátelům a koníčkům.

    • Kromě tradičních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, 5 sick days ad., máme například FIT program (můžeš si zajít na masáž, máme vlastní posilovnu v budově a pořádáme mnoho dalších aktivit v oblasti sportu a zdraví), možnost práce z domova, penzijní připojištění aj.

    • Máme firemní kantýnu, kde jsou pro zaměstnance denně připravovány čerstvé snídaně, vydatné obědy, nebo vynikající dezerty.

    • V roce 2021 nás čeká velké stěhování do krásných, nových prostor hned na metrem Bořislavka.

    • Plníme sny nejen našim zákazníkům, ale i zaměstnancům.

    Kontakt

    ManpowerGroup s.r.o.
    Michaela Kotýnková
    +420 725 597 101
    ID: 4017600  Datum zveřejnění: 8.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.