Údržbář forem se znalostí CNC

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Údržbáře forem. Pokud máte alespoň středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru, základy angličtiny a vyznáte se v údržbě forem, hledáme právě Vás!

A šanci rádi dáme i šikovným absolventům!

Jedná se o práci na dvě směny.
Na své nové pozici budete důležitým členem týmu a budete zodpovídat za:

  • údržbu forem

  • rozebírání forem a jejich opravy

  • výrobu částí forem či jejich prototypů

  • udržování dokumentace k formám

Profil kandidáta

Správný kandidát má:

  • alespoň SŠ vzdělání ve strojírenství a umí pracovat s CNC

  • má zkušenosti s údržbou forem

  • alespoň základy angličtiny

  • ochotu se dále učit a vzdělávat (angličtina bude potřeba)

  • zodpovědný a svědomitý přístup k práci

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu s příplatky a bonusy, týden dovolené navíc, stravenky, flexi passy a další benefity. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst společně s firmou, která ocení loajalitu a zápal pro věc!

Zaujala Vás nabídka a hledáte nové zaměstnání? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4017604  Datum zveřejnění: 8.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.