Hlavní účetní - vedoucí účtárny

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme klíčového člena účtárny do nadnárodní společnosti, která se řadí mezi přední světové výrobce prádelenské techniky. Rádi bychom do týmu přivítali někoho, kdo se v účetnictví skutečně vyzná, umí si poradit a chce své zkušenosti sdílet s ostatními kolegy.
Budete pravá ruka finančního ředitele, s tím je spojena zodpovědnost za:

  • zpracování měsíčních, kvartálních a ročních uzávěrek

  • účetní knihy

  • kontrolu stavu závazků i pohledávek, návrhů na zápočty a jejich zúčtování

  • účtování vybraných majetkových operací a vybraných interních operací

  • zpracování podkladů pro DPH, souhrnné a kontrolní hlášení

  • přípravu podkladů pro daňová přiznání

  • spolupráci s dalšími lidmi mimo tým, např. daňový poradce, auditor,
    banka, finanční úřad, obchodní partneři

Profil kandidáta

S kým se ráda potkám na pohovoru? S ostřílenou účetní či účetním, zároveň s někým, kdo se nebojí výzvy a umí stmelit kolektiv.

Co je opravdu musth-have?

  • několikaletá zkušenost z obdobné pozice a s tím spojené zkušenosti v oblasti management

  • znalost českých účetních standardů a DPH problematiky na výborné úrovni

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

Proč to zkusit s námi? Protože budete nepostradatelní, mít prostor na inovace a Váš nadřízený je moderní a prostě fajn.

Balíček standardních benefitů:

  • Flexibilní pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost využívat Home office

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění,

  • Mobilní telefon, notebook

  • Vzdělávací kurzy, školení a firemní akce

Pokud si nejste jisti, zda je pozice právě pro Vás, dejte mi o sobě zkrátka vědět. Pozornost věnuji všem životopisům a odpovídám na ně. Těším se na ten Váš!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4018238  Datum zveřejnění: 9.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.